uhFICJTJhbMZELzZuuE9 Hasmak Vinç Sistemleri
  • Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Hakkımızda

2009 yılında kurulan şirketimiz yerli üretim vinç sistemlerinde bugün Türkiye’de öncü kuruluşların arasına girmeyi başarmıştır. İnsana ve doğaya duyduğu saygı ile çalışmalarına devam etmekte, yerli sanayinin gelişmesine bütün azmi ve isteği ile katkı sağlamaktadır.
 
Teslim edilen 1000’i aşkın projenin haklı gururunu taşımaktayız.

MİSYONUMUZ

Gelişen sanayi ile birlikte hem yurt içinde hem yurt dışında sektörümüzdeki yeniliklerde öncü olmak ve ülkemize değer kazandırmaktır.

VİZYONUMUZ

Ürettiğimiz ürünlerde teknolojiyi yakından takip etmekle birlikte birlikte doğaya ve insana duyarlı yeni ürünler geliştirmektir.

1050

Proje

30

Personel

81

il

12

Ülke

Hasmak Vinç Sistemleri
vinç sistemleri üreticisi caraskal kaldırma ekipmanları asansör makineleri vinç servisi bursa vinç servis hizmetleri vinç fabrikası vinç üreticisi
-vinc-sistemleri-monoray-vinc-pergel-vinc-caraskal-ckanca-elektrikli-caraskallar-kaldirma-ekipmanlari-portal-vinc-gezer-koprulu-vinc-vinc-servisi-domuz-arabasi-arabali-vincler-suruculu-vincler-vinc-malzemeleri-vinc-sekizli-vinc-vinc-market-agir-sanayi-vincleri-ozel-tasarim-vincler-asansor-makineleri-manuel-caraskallar-vinc-kumandasi-vinc-halati-vinc-sapanlari-vinc-kancalari-vinc-tamburu-vinc-profilleri-satilik-vinc-vinc-fiyatlari-vinc-fiyati-bursa-bursa-vinc-ureticisi-bursa-vinc-fabrikasi-en-iyi-vinc-firmasi-kiralik-vincler-satilik-vincler-bursa-vinc-sistemleri-bursa-vinc-servis-hizmetleri-transfer-arabasi-irgat