• Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…

Monoray Vinç Yürütme Grubu


Tek kiriş(monoray) köprü yürütme başlıkları köprünün iki tarafında bulunan manuel veya motorlu sistemlerdir. Alttan askılı veya üstten yürüyerek imal edilebilirler. Genelde 4 tekerli ve 2 tahrikli olarak imal edilirler. Tekerlek malzemeleri Ck45 veya GGG70 sfero döküm olarak imal edilmektedir. Rulmanlı yataklar hassas işlenir ve uzun ömürlüdür. Sistemdeki tüm rulmanlar bakım ve yağlama yapılabilmesi için gerekli tasarıma sahiptirler. Başlıkların standart çalışma grubu 2m'ye göredir. 1 tondan 20 tona kadar standart olarak üretilmektedir. Daha yüksek çalışma sınıfları ve tonajlar için firmamızla irtibata geçiniz.
Çift kiriş köprü başlıklarımız uzun ömürlüdür ve gerekli standartlara uygun olarak imal edilmiştir. Bakım ve onarımı kolaydır. Motorlar isteğe göre çift devirli olarak kullanılabilir. Profesyonel ürünler üretmek, servis hizmetinin kalitesi ve müşteri odaklı çözümler sunmak Hasmak Vinç Mak. Müh. San. ve Tic. Ltd. Şti'nin ana prensipleridir.


files/yurutme basliklari 5.jpg

Monoray Vinç Yürütme Grubu,Monoray Vinç Köprü Yürütme Grubu,Tek Kiriş Vinç Yürütme Grubu,Tek Kiriş Vinç Köprü Yürütme Grubu,Monoray Başlık,Monoray Köprü Başlık,Başlık,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Tek kiriş vinç yürütme grubu veya tek kiriş köprü başlık, monoray köprü başlık olarak da adlandırılan bu ürünler tek kiriş tavan vinçlerinin köprü yürüme hareketini yaptıran motorlu veya manuel başlık sistemleridir. Üstten yürüyen sistemler olduğu gibi alttan askılı olarak da imal edilebilirler.
monoray-vinc-yurutme-grubu-monoray-vinc-kopru-yurutme-grubu-tek-kiris-vinc-yurutme-grubu-tek-kiris-vinc-kopru-yurutme-grubu-monoray-baslik-monoray-kopru-baslik-baslik-vinc