uhFICJTJhbMZELzZuuE9 Gezer Köprülü Vinç,Tavan Vinci,Köprülü Vinç,Atölye Vinci,Fabrika Vinci,İmalat Vinci,Montaj Vinci,Çift Kiriş Vinç,Monoray Vinç,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
  • Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…
Gezer köprülü vinçler genellikle kapalı sahada kullanılır. Fakat gerekli taşıyıcı direk ve yan yollar tertip edildiği takdirde açık sahada da kullanılabilir. Hasmak Vinç Gezer Köprülü Vinç Sistemleri endüstriyel tip gezer köprülü tavan vinç sistemleri içerisinde dünyanın takip ettiği üretim teknolojileri kullanılarak yüksek çalışma sınıfına sahip gerekli norm ve standartlara uyan uzun ömürlü vinçlerdir.
Makine imalat, kalıp, metal, mermer, kimya, enerji, inşaat, döküm, haddehane, tersane vb. bir çok alanda gezer köprülü vinçler kullanılmaktadır. Hasmak Vinç ürettiği sistemlerin en küçük parçasından nihai ürüne kadar üretimin her aşamasını kendi bünyesinde tasarlamakta, üretmekte ve servis hizmeti vermektedir. Gezer köprülü tavan vinçleri bizim profesyonel olduğumuz konulardan sadece birisidir.
Gezer köprülü vinçlerimizin çelik konstrüksiyon köprüleri 1000/1 sehim oranına sahip olacak şekilde tasarımı ve imalatı yapılmaktadır. İşletmenin çalışma şartları belirlenerek gerekli FEM/ISO değerleri bulunup, sistem tasarımları buna göre imal edilmektedir. Standart olarak belirli bir yan yol kirişi üzerinde yürüdüğü gibi tavan kirişine monte edilen yan yol kirişinde alttan askılı olarak da imal edilebilir. Böylece direk kullanılmayacağı için yer işgal etmemiş olur.
Gezer Köprülü vinçler genel olarak 3 ana gruptan ve elektrik sisteminden oluşmaktadır. Bunları köprü yürüyüş grubu, köprü, makina grubu ve elektrik sistemidir. Makina grubu(kedi veya caraskal) tek kullanılacağı gibi birden fazla kullanım da söz konusu olabilir. Köprü yürüyüş grubu çift kiriş ve tek kiriş(monoray) olarak imal edilebilir. Çift kiriş gezer köprülü vincin avantajı üzerinde bakım platformu bulundurabilmesi, tek kiriş(monoray) gezer köprülü vincin avantajı konstrüksiyonun daha hafif imal edilebilmesidir. Gezer köprülü vincin tek kiriş mi çift kiriş mi olacağı belirlendikten sonra üzerindeki makina arabalı kedi veya monoray kedi olarak belirlenmiş olur. Elektrik sistemleri de C korniş/tel üzeri makara sistem, kapalı busbar bara sistemi, kablo toplama tamburlu sistem gibi sistemlerle donatılabilir. Sistemlerimizde kablolu kumanda standart olup bununla birlikte radyo frekanslı uzaktan kumanda sistemimiz de mevcuttur. Bütün sistemlerde limit şalter(siviç), aşırı yük sensörü, ışıklı ve sesli ikaz standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca yürüyüş ve kaldırma motorları için sürücü(invertor) sistemleri de yapılacak vinç sistemlerine eklenmektedir. Vinçlerimizde mekanik veya elektronik aşırı yük sensörü bulunmakta, bununla birlikte müşterimiz eğer kaldıracağı yükü ekranda görmek isterse sistemlerimize harici gösterge entegre edilebilmektedir.

Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç

Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinç

Gezer Köprülü Vinç,Tavan Vinci,Köprülü Vinç,Atölye Vinci,Fabrika Vinci,İmalat Vinci,Montaj Vinci,Çift Kiriş Vinç,Monoray Vinç,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Gezer köprülü vinçler genellikle 3 eksende hareket eden vinçlerdir. Kanca İndirme-Kaldırma, Araba Yürüme İleri-Geri, Köprü Yürüme İleri-Geri hareketlerini yapabilir. Tavan vinci olarak da bilinen bu vinçler tipine göre; çift kiriş gezer köprülü vinç, tek kiriş gezer köprülü vinç(monoray vinç) olarak adlandırılırlar.
gezer-koprulu-vinc-tavan-vinci-koprulu-vinc-atolye-vinci-fabrika-vinci-imalat-vinci-montaj-vinci-cift-kiris-vinc-monoray-vinc-vinc