uhFICJTJhbMZELzZuuE9 Pergel Vinç,Manuel Pergel Vinç,Elektrikli Pergel Vinç,Monoray Pergel Vinç,Motorlu Pergel Vinç,Zemine Montajlı Pergel Vinç,Kolona Montajlı Pergel Vinç,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
  • Sertifikalarımız

    TS EN ISO 9001:2015
  • Vinç Sektöründe

    güvenilir çözüm ortağınız…
Pergel vinçler genel olarak küçük parçaların dar alanda bir tezgah veya bir operasyona taşımaya yönelik olarak düşünülür. Tahrik tipine göre motor tahrikli veya manuel olarak tasarlanabilirler. Montaj tipine göre kolona montajlı pergel vinç veya zemine montajlı pergel vinç olarak çeşitleri vardır. Kaldırılacak ağırlığın yüksek olduğu ya da kolona montajın uygunsuz olduğu durumlarda zemine montajlı pergel vinçler kullanılır. Zemine montajlı pergel vinçler kol dönme açıları 0°-360° arasında olabilir. Hasmak Vinç Pergel Vinç Sistemleri endüstriyel tip pergel vinç sistemleri içerisinde dünyanın takip ettiği üretim teknolojileri kullanılarak yüksek çalışma sınıfına sahip gerekli norm ve standartlara uyan uzun ömürlü vinçlerdir.
Makine imalat, kalıp, metal, mermer, kimya, enerji, inşaat, döküm, haddehane, tersane vb. bir çok alanda pergel vinçler kullanılmaktadır. Hasmak Vinç ürettiği sistemlerin en küçük parçasından nihai ürüne kadar üretimin her aşamasını kendi bünyesinde tasarlamakta, üretmekte ve servis hizmeti vermektedir. Pergel vinçler bizim profesyonel olduğumuz konulardan sadece birisidir.
İşletmenin çalışma şartları belirlenerek gerekli FEM/ISO değerleri bulunup, sistem tasarımları buna göre imal edilmektedir.
Pergel vinçler genel olarak 3 ana gruptan ve elektrik sisteminden oluşmaktadır. Bunları ana direk, kol, makina grubu ve elektrik sistemidir. Makina grubu(kedi veya caraskal) tek kullanılacağı gibi birden fazla kullanım da söz konusu olabilir. Kol grubu genellikle tek kiriş(monoray) olarak imal edilebilir. Elektrik sistemleri de C korniş/tel üzeri makara sistem, bara sistemi gibi sistemlerle donatılabilir. Sistemlerimizde kablolu kumanda standart olup bununla birlikte radyo frekanslı uzaktan kumanda sistemimiz de mevcuttur. Bütün sistemlerde limit şalter(siviç), aşırı yük sensörü, ışıklı ve sesli ikaz standart olarak bulunmaktadır. Ayrıca yürüyüş ve kaldırma motorları için sürücü(invertor) sistemleri de yapılacak vinç sistemlerine eklenmektedir. Vinçlerimizde mekanik ve elektronik aşırı yük sensörü bulunmakta, bununla birlikte müşterimiz eğer kaldıracağı yükü ekranda görmek isterse sistemlerimize harici gösterge entegre edilebilmektedir.

Kolona Montajlı Pergel Vinç

Zemine Montajlı Pergel Vinç

Pergel Vinç,Manuel Pergel Vinç,Elektrikli Pergel Vinç,Monoray Pergel Vinç,Motorlu Pergel Vinç,Zemine Montajlı Pergel Vinç,Kolona Montajlı Pergel Vinç,Vinç - Hasmak Vinç Sistemleri
Pergel vinçler belli bir raydusta alan tarayan 0-360 derece arasında dönme açısına sahip olan vinçlerdir. Montaj şekline göre zemine montajlı pergel vinç veya kolona montajlı pergel vinç çeşitleri vardır. Tahrik tipine göre ise manuel pergel vinç veya elektrikli pergel vinç olarak çeşitleri vardır.
pergel-vinc-manuel-pergel-vinc-elektrikli-pergel-vinc-monoray-pergel-vinc-motorlu-pergel-vinc-zemine-montajli-pergel-vinc-kolona-montajli-pergel-vinc-vinc